Bosch Expert akkus fúró-csavarozó EXSR18V-150 (EXBA 2x8,0 Ah akkuval; EXBA 1x5,5 Ah akkuval; GAL 12V/18V-80 töltővel) L-Boxx-ban
Cikkszám:
06019R2202
Rendelhető
Bosch Expert- erő, ami mindig kéznél van.
Rendelhető
Webáruház raktár
Innen szállítjuk ki a webáruházban leadott megrendeléseket.
Dunaharaszti szaküzlet
2330 Dunaharaszti, Fő út 89.
Cegléd szaküzlet
2700 Cegléd, Kossuth tér 10.
Taksony szaküzlet
2335 Taksony, Fő út 23.
Kiskunlacháza szaküzlet
2340 Kiskunlacháza, Dózsa György út 173.
Szigethalom szaküzlet
2315 Szigethalom, Mű út 14.
Kecskemét szaküzlet
6000 Kecskemét, Jókai u. 25.
Hitelkalkulátor
Részletek
  • Az EXPERT EXSR18V-150 optimális fúrási és csavarozási eredményt nyújt fában és fémben, különösen nagy átmérők esetén, például maximum 150 mm-es körkivágónál
  • Rendkívüli erő: A 150 Nm maximális nyomaték ideális Ø16 mm-es fémfúráshoz és Ø150 mm-es körkivágóhoz fában
Termékjellemzők
Fordulatszám (fordulat/perc):
2200
Feszültség (V):
18
Akkumulátorok száma (db):
2x8,0Ah+1x5,5Ah
Szerszám befogás:
1.5 - 13 mm
Max. nyomaték (Nm):
150
Max. fúrási átmérő fában (mm):
150
Max. fúrási átmérő acélban (mm):
16
Akkumulátor kapacitás (Ah):
8,0 Ah + 5,5 Ah
Szállítás:
L-BOXX szerszámkoffer
Garancia :
Sávos
Szállítási költség:
Ingyenes
Doboz tartalma
  • 1 db Bosch Expert akkus fúró-csavarozó EXSR18V-150
  • 1 db EXBA18V-55 akkumulátor
  • 2  db EXBA18V-80 akkumulátor
  • 1 db GAL 12V/18V-80 gyorstöltő