Cikkszám:
06019R2002
1
Rendelhető
Bosch Expert- erő, ami mindig kéznél van.
Rendelhető
Webáruház raktár
Innen szállítjuk ki a webáruházban leadott megrendeléseket.
Dunaharaszti szaküzlet
2330 Dunaharaszti, Fő út 89.
Cegléd szaküzlet
2700 Cegléd, Kossuth tér 10.
Taksony szaküzlet
2335 Taksony, Fő út 23.
Kiskunlacháza szaküzlet
2340 Kiskunlacháza, Dózsa György út 173.
Szigethalom szaküzlet
2315 Szigethalom, Mű út 14.
Kecskemét szaküzlet
6000 Kecskemét, Jókai u. 25.
Hitelkalkulátor
Részletek
  • 6 az 1-ben sokoldalúság: Sokoldalú rendszer 18 V-os FlexiClick fúró-csavarozóval és könnyen cserélhető tartozékokkal
  • Az egyedülálló GFA 18-H fúrókalapács-adapterrel a szerszám SDS plus fúrókalapáccsá alakítható, így az alkalmas beton ütvefúrására akár Ø10 mm-ig
  • A FlexiClick rendszernek köszönhetően kevesebb felszerelést kell a helyszínre szállítani
Termékjellemzők
Fordulatszám (fordulat/perc):
2100
Feszültség (V):
18
Akkumulátorok száma (db):
Akkumulátor nélkül
Szerszám befogás:
1,5 - 13 mm