Milwaukee akkus szekciós csőtisztítógép M18FSSM-0 alapgép
  1. AKKUS LEFOLYÓCSŐ TISZTÍTÓ
  1. AKKUS GÉP
  2. AKKUS LEFOLYÓCSŐ TISZTÍTÓ
Cikkszám:
Rendelhető
Webáruház raktár
Rendelhető
Innen szállítjuk ki a webáruházban leadott megrendeléseket.
Dunaharaszti szaküzlet
2330 Dunaharaszti, Fő út 89.
Cegléd szaküzlet
2700 Cegléd, Kossuth tér 10.
Taksony szaküzlet
2335 Taksony, Fő út 23.
Kiskunlacháza szaküzlet
2340 Kiskunlacháza, Dózsa György út 173.
Szigethalom szaküzlet
2315 Szigethalom, Mű út 14.
Kecskemét szaküzlet
6000 Kecskemét, Jókai u. 25.
Hitelkalkulátor
Részletek
  • Kategóriájában az első vezeték nélküli 18 V szekciós csőtisztító gép automatikus adagolással és visszahúzással
  • Mind a MILWAUKE, mind más gyártók 22 mm-es és 32 mm-es szekcionált spiráljaival használható, 50 mm-től 200 mm-ig terjedő csövekben, akár 60 m mélyre, kiküszöbölve minden olyan áramütési veszélyt, amely vezetékes eszköz használatánál előfordulhat
  • A CABLE-DRIVE reteszelő rendszer fenntartja a kiválasztott előtolási sebességet, és automatikusan beállítja a kompatibilis kábelméreteket (22 és 32 mm) a legjobb kábelvezetéshez a betöltés és a megmunkálás során