Milwaukee akkus duguláselhárító M18 FFSDC16-0 18V alapgép
  1. AKKUS LEFOLYÓCSŐ TISZTÍTÓ
  1. AKKUS GÉP
  2. AKKUS LEFOLYÓCSŐ TISZTÍTÓ
Cikkszám:
Rendelhető
Webáruház raktár
Rendelhető
Innen szállítjuk ki a webáruházban leadott megrendeléseket.
Dunaharaszti szaküzlet
2330 Dunaharaszti, Fő út 89.
Cegléd szaküzlet
2700 Cegléd, Kossuth tér 10.
Taksony szaküzlet
2335 Taksony, Fő út 23.
Kiskunlacháza szaküzlet
2340 Kiskunlacháza, Dózsa György út 173.
Szigethalom szaküzlet
2315 Szigethalom, Mű út 14.
Kecskemét szaküzlet
6000 Kecskemét, Jókai u. 25.
Hitelkalkulátor
Részletek
  • Redlithium-Ion akkumulátor
  • Elektronikus lábpedál csúszásmentes bevonattal a maximális tartósság érdekében
  • Teljesen zárt dob ?a legjobb védelem és a rend fenntartása érdekében
  • A Switch Pack dob kapacitása: 8 mm x 23 m belső kábel
  • A szerszámon tartozék tárolók találhatók
  • A készlet 1 x hátizsákot, 2 x dobegységet, 2 x 16 mm x 15 m-es kábelt, 1 db vágókészletet és eltávolító eszközt tartalmaz