Black+Decker akkus légpumpa BDCINF18N-QS 18V alapgép
  1. AKKUS KOMPRESSZOR
  1. AKKUS GÉP
  2. AKKUS KOMPRESSZOR
Cikkszám:
BDCINF18N-QS
Rendelhető
Webáruház raktár
Rendelhető
Innen szállítjuk ki a webáruházban leadott megrendeléseket.
Dunaharaszti szaküzlet
2330 Dunaharaszti, Fő út 89.
Cegléd szaküzlet
2700 Cegléd, Kossuth tér 10.
Taksony szaküzlet
2335 Taksony, Fő út 23.
Kiskunlacháza szaküzlet
2340 Kiskunlacháza, Dózsa György út 173.
Szigethalom szaküzlet
2315 Szigethalom, Mű út 14.
Kecskemét szaküzlet
6000 Kecskemét, Jókai u. 25.
Hitelkalkulátor
Részletek
  • 18V Légpumpa akku és töltő nélkül
  • Digitális kijelző automatikus leállítással
  • PSI & BAR ellenőrzés
  • 18V Akkus bemenet
  • 12V szivargyújtóról vagy 230V kábelcsatlakozó
  • Max nyomás 160 PSI