Hikoki akkus fúrókalapács DH18DPA-BASIC 18V alapgép
  1. AKKUS FÚRÓKALAPÁCS
  1. AKKUS GÉP
  2. AKKUS FÚRÓKALAPÁCS
Cikkszám:
DH18DPA-BASIC
Készleten
Webáruház raktár
Készleten
Innen szállítjuk ki a webáruházban leadott megrendeléseket.
Dunaharaszti szaküzlet
Rendelhető
2330 Dunaharaszti, Fő út 89.
Cegléd szaküzlet
Rendelhető
2700 Cegléd, Kossuth tér 10.
Taksony szaküzlet
2335 Taksony, Fő út 23.
Kiskunlacháza szaküzlet
2340 Kiskunlacháza, Dózsa György út 173.
Szigethalom szaküzlet
2315 Szigethalom, Mű út 14.
Kecskemét szaküzlet
6000 Kecskemét, Jókai u. 25.
Hitelkalkulátor
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Részletek
  • Kompakt, könnyű, jól kiegyensúlyozott gép, kényelmes dolgozni vele
  • Fúrás betonba 3,5 mm és 10 mm közötti átmérőjű fúrószárral
  • A DH18DPA fúrási sebessége 23%-kal gyorsabb, mint a HiKOKI hagyományos modelljeinél
  • Low Vibration Handle ( LVH ) - A markolat elnyeli a munka közben jelentkező vibrációt
  • Jól megvilágítja a munkaterületet
  • 2 fokozatban állítható fordulatszám
Termékjellemzők
Feszültség (V):
18
Akkumulátorok száma (db):
Akkumulátor nélkül
Teljes hossz (mm):
252
Ütés energia (EPTA)(J) :
1,3
Max. fúrási átmérő fában (mm):
18
Max. fúrási átmérő acélban (mm):
13
Max. fúrási átmérő betonban (mm):
Garancia :
Sávos
Szállítási költség:
Ingyenes
Doboz tartalma
  • 1 db Hikoki akkus fúrókalapács DH18DPA-BASIC 18V