Bosch akkus gépszett GSR18V-65+GDX18V-285+GKS18V-57-2+GOP18V-34+GST18V-125S+2x5Ah+GAL12V-18V-80
  1. AKKUS GÉPSZETT
  1. AKKUS GÉP
  2. AKKUS GÉPSZETT
Cikkszám:
0615A500BV
Készleten
Webáruház raktár
Készleten
Innen szállítjuk ki a webáruházban leadott megrendeléseket.
Dunaharaszti szaküzlet
Rendelhető
2330 Dunaharaszti, Fő út 89.
Cegléd szaküzlet
Rendelhető
2700 Cegléd, Kossuth tér 10.
Taksony szaküzlet
2335 Taksony, Fő út 23.
Kiskunlacháza szaküzlet
2340 Kiskunlacháza, Dózsa György út 173.
Szigethalom szaküzlet
2315 Szigethalom, Mű út 14.
Kecskemét szaküzlet
6000 Kecskemét, Jókai u. 25.
Hitelkalkulátor
Részletek
Bosch GSR 18V-65 Akkus fúró-csavarozó:
  • Kompakt, mégis robusztus, megkönnyíti a kemény csavarbehajtási munkákat
  • A továbbfejlesztett 63 Nm-es nyomatéknak köszönhetően könnyedén teljesíti a kemény fúrási feladatokat
  • Kompakt és praktikus a szűk helyeken végzett munkáknál csupán 166 mm-es fejhosszának köszönhetően
  • A bekapcsolható KickBack Control védelmet és kontrollt biztosít
  • Maximális megvilágítás a kettős munkalámpának köszönhetően
  • Nagy teljesítmény a tartós szénkefe nélküli motornak és a robusztus hajtásláncnak köszönhetően
Bosch GDX 18V-285 Akkus ütvecsavarozó:
  • A 2 az 1-ben GDX 18V-285 ütvecsavarozó optimalizálja a csavarkötéshez szükséges teljesítményt M8, M10 és M12 méretű csavarok esetében a nyomaték- és fordulatszám-választó segítségével. Ez a szerszám használható önfúró csavarok behajtásához is 4,2 mm és 4,8 mm átmérőig fémlemezben, 4 mm, 5 mm, és 8 mm átmérőjű facsavarokhoz, valamint M6, M8 és M10 méretű hatlapfejű csavarokhoz
  • A nagy teljesítményű csavarozószerszám 285 Nm nyomatékkal képes csavarkötések meghúzásához, könnyedén, két választható fordulatszámmal. Nagy fordulatszám a termelékenységhez, közepes a finom munkákhoz
  • Kényelmesen használható hosszú időn át az ergonomikus, lágymarkolatú és karcsú fogantyú révén
  • 2 in 1-ben bittartó még több alkalmazáshoz - 1/2"-os négylapú és 1/4"-os hatlapú kombinálásával
Bosch GKS 18V-57-2 GX akkus körfűrész 18V:
  • Erőteljes körfűrész a maximális pontosságért – sima és keresztvágó vezetősínnel használható
  • Pontos munkavégzés a szögben történő precíz vágásokhoz minden vágási helyzetben
  • Ez az egyszerű használatú fűrész akár 57 mm-es vágásmélységre és akár 50°-os döntött vágások készítésére képes. Minden feladatra alkalmas a Bosch FSN vezetősínnel és FSN X keresztvágó vezetősín-rendszerrel kiegészítve, melyek segítségével mobil keresztvágó körfűrészként használható
Bosch PRO GOP 18V-34 multifunkcionális vágógép:
  • Egyszerű, precíz vágás a továbbfejlesztett, csökkentett rezgésű kialakítással
  • A kompatibilis Starlock tartozékok gyorsan cserélhetők a Snap-in SDS-rendszer révén
  • Vágás nagyobb hatékonysággal kis helyen a 3,4°-os oszcillálási szöggel
  • Fennakadásmentes kezelés és irányítás a karcsú, ergonomikus markolat révén
GBA 18V 5.0Ah akkumulátor:
  • A Bosch Professzionális 18 V-os rendszer és az AMPShare Alliance összes szerszámával és töltőjével kompatibilis
  • A nagyobb akkumulátorkapacitás a 18V 4.0 Ah Professional modellhez képest 25%-kal hosszabb üzemidőt biztosít
GAL 12V/18V-80 gyorstöltő:
  • Egyszerű és kényelmes: egyetlen töltő az összes 12 V-os és 18 V-os Bosch Professional akkumulátorhoz
  • Gyorstöltés 8 A töltőárammal: 18 V-os és 5,5 Ah-s akku teljes feltöltése 46 perc alatt, 12 V-os és 4,0 Ah-s akku teljes feltöltése 37 perc alatt
  • Praktikus és kompakt kialakítás a bay-in-bay megoldásnak köszönhetően
Termékjellemzők
Feszültség (V):
18 V
Akkumulátorok száma (db):
2x5,0Ah
Akkumulátor kapacitás (Ah):
5,0
Szállítás:
Szerszámtáska
Garancia :
Sávos
Szállítási költség:
Ingyenes
Doboz tartalma
  • 1 db Bosch GSR 18V-65 Akkus fúró-csavarozó
  • 1 db Bosch GDX 18V-285 Akkus ütvecsavarozó
  • 1 db Bosch GKS 18V-57-2 GX akkus körfűrész 18V
  • 1 db Bosch PRO GOP 18V-34 multifunkcionális vágógép
  • 2 db GBA 18V 5.0Ah akkumulátor
  • 1 db GAL 12V/18V-80 gyorstöltő