Bosch GNF18V-40 18V akkus falhoronymaró 150mm, vágási szélesség 10-40mm (akku és töltő nélkül)
  1. AKKUS FALHORONYMARÓ
  1. AKKUS GÉP
  2. AKKUS FALHORONYMARÓ
Cikkszám:
06016C5000
Rendelhető
Webáruház raktár
Rendelhető
Innen szállítjuk ki a webáruházban leadott megrendeléseket.
Dunaharaszti szaküzlet
2330 Dunaharaszti, Fő út 89.
Cegléd szaküzlet
2700 Cegléd, Kossuth tér 10.
Taksony szaküzlet
2335 Taksony, Fő út 23.
Kiskunlacháza szaküzlet
2340 Kiskunlacháza, Dózsa György út 173.
Szigethalom szaküzlet
2315 Szigethalom, Mű út 14.
Kecskemét szaküzlet
6000 Kecskemét, Jókai u. 25.
Hitelkalkulátor
Részletek
  • Használható falazathoz, homokkőhöz, mészkőhöz és betonhoz
  • Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is
  • Legalább 8,0 Ah-s EXPERT18V akkumulátorokkal történő használatkor a GNF18V-40 1900 W-os vezetékes teljesítménynek megfelelő erőt* nyújt a nehéz falvésési feladatokhoz
  • Zökkenőmentes porelszívás a Bosch Professional Click & Clean csatlakozónak köszönhetően
Termékjellemzők
Feszültség (V):
18
Akkumulátorok száma (db):
Akkumulátor nélkül
Tárcsa átmérő (mm):
150
Súly (kg):
4,2
Akkumulátor kapacitás (Ah):
Akkumulátor nélkül
Szállítás:
L-BOXX szerszámkoffer
Garancia :
Sávos
Szállítási költség:
Ingyenes
Max. vájatmélység (mm):
40
Max. vájatszélesség (mm):
2 mm-ben- 3,9 cm
Doboz tartalma
  • 1 db Bosch GNF18V-40 18V akkus falhoronymaró 150mm
  • Hasítószerszám
  • 2 db Gyémánt vágótárcsa, 150 mm
  • Feszítő alkatrész készlet (1 x szerelőkarima, 22,23 mm + 4 x távtartó tárcsa, 6 mm + 3 x távtartó tárcsa, 4 mm)