Bosch Expert akkus fúró-csavarozó EXSR18V-150 (akku és töltő nélkül) L-Boxx-ban
Cikkszám:
06019R2200
Rendelhető
Bosch Expert- erő, ami mindig kéznél van.
Rendelhető
Webáruház raktár
Innen szállítjuk ki a webáruházban leadott megrendeléseket.
Dunaharaszti szaküzlet
2330 Dunaharaszti, Fő út 89.
Cegléd szaküzlet
2700 Cegléd, Kossuth tér 10.
Taksony szaküzlet
2335 Taksony, Fő út 23.
Kiskunlacháza szaküzlet
2340 Kiskunlacháza, Dózsa György út 173.
Szigethalom szaküzlet
2315 Szigethalom, Mű út 14.
Kecskemét szaküzlet
6000 Kecskemét, Jókai u. 25.
Hitelkalkulátor
Részletek
  • Rendkívüli erő: A 150 Nm maximális nyomaték ideális Ø16 mm-es fémfúráshoz és Ø150 mm-es körkivágóhoz fában
  • Gyors üzemmód-kiválasztás: Csavarbehajtás és fúrás
Termékjellemzők
Fordulatszám (fordulat/perc):
2200
Feszültség (V):
18
Akkumulátorok száma (db):
Akkumulátor nélkül
Szerszám befogás:
1,5 - 13 mm