Bosch EXPERT EXTS100-254X Asztali körfűrész 2200W
  1. ASZTALI KÖRFŰRÉSZ
  1. VEZETÉKES GÉP
  2. KÖRFŰRÉSZ
  3. ASZTALI KÖRFŰRÉSZ
Cikkszám:
0601B30800
Rendelhető
Webáruház raktár
Rendelhető
Innen szállítjuk ki a webáruházban leadott megrendeléseket.
Dunaharaszti szaküzlet
2330 Dunaharaszti, Fő út 89.
Cegléd szaküzlet
2700 Cegléd, Kossuth tér 10.
Taksony szaküzlet
2335 Taksony, Fő út 23.
Kiskunlacháza szaküzlet
2340 Kiskunlacháza, Dózsa György út 173.
Szigethalom szaküzlet
2315 Szigethalom, Mű út 14.
Kecskemét szaküzlet
6000 Kecskemét, Jókai u. 25.
Hitelkalkulátor
Részletek
  • A kategóriájában vezető, 100 mm-es vágási magasság és a 2200 W-os motor révén nem szükséges a munkadarab megfordítása
  • Nagy keresztirányú vágások sima előtolással: a görgős tolóasztal akár 580 mm-es vágást tesz lehetővé 22 mm-es magassággal az EXPERT pengéknek köszönhetően
  • Páratlan pontosság: hasítás 825 mm-ig a fogasléces párhuzamvezetővel, amely precíz hosszú vágásokra képes
  • NEM SZÜKSÉGES A MUNKADARAB MEGFORDÍTÁSA: A kategóriájában legjobb, 100 mm-es vágásmagasság megszünteti ezt a problémát
  • NAGY KERESZTIRÁNYÚ VÁGÁSOK SIMA ELŐTOLÁSSAL: A görgős tolóasztalnak köszönhetően: 580 mm-ig 22 mm-es magasság mellett
  • TISZTÁBB MUNKATERÜLET: Két porelszívó-csatlakozó Click&Clean rendszerrel a kevesebb porért
  • PRECÍZ HASÍTÁS 825 MM-IG: A fogasléces párhuzamvezető és a kézi gombbal történő mikrofinomságú beállítás révén
Termékjellemzők
Teljesítmény (W):
2200
Tárcsa átmérő (mm):
254
Súly (kg):
34,8
Garancia :
Sávos
Doboz tartalma
  • 1 db Bosch EXPERT EXTS100-254X Asztali körfűrész 2200W
  • 1 db expert körfűrészlap, EX WO T 254x30-32
  • Párhuzamvezető
  • Szögütköző / szögvezető
  • Csillagkulcs
  • Porelszívó adapter
  • Hatszögkulcs
  • Tolórúd
  • Profilsín
  • Védőburkolat porelszívó-adapterrel
  • Kartondoboz
Technikai adatok
  • Névleges felvett teljesítmény: 2200 W
  • Fűrészlap-átmérő: 254 mm
  • Hajlásszög beállítás: -47 ° B / -2 ° J
  • Asztalméret: 713 x 579 mm
  • Üresjárati fordulatszám: 4500 fordulat/perc
  • Fűrészlap furat-Ø: 30 mm
  • Az elektromos kéziszerszám méretei (hosszúság x szélesség x magasság): 694 x 713 x 363 mm
  • Vágásmagasság 90° esetén: 100 mm
  • Vágásmagasság 45° esetén: 68 mm