Karrier

Területi képviselõ (Cegléd - Kecskemét vonzáskörzetébe)

Feladatok:

  • A cégünk által forgalmazott termékek értékesítése
  • A direkt-értékesítésből származó forgalom növelése
  • Cegléd, Kecskemét, illetve a K-Magyarországi terület ellátása

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és tárgyalókészség, kereskedői szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség (szerszámgépek, kisgépek terén)
  • Műszaki ismeretek (szerszámgépek, kisgépek terén)
  • Leinformálhatóság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Gépkocsi használa

Fényképes önéletrajzokat email-ben várjuk.

Szervizes munkatárs (Kiskunlacházára)

Feladatok:

  • Benzinmotoros kisgépek karbantartása
  • Motorikus hibák, működési rendellenességek felismerése
  • Hibaelhárítás, szervizelés

Elvárások:

  • Szakirányú szakmai végzettség
  • Pontos, megbízható, felelőségteljes hozzáállás
  • Az elmúlt 10 évben a szakmában eltöltött minimum 3 éves munkatapasztalat

Előny:

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Elektromos kisgépek szervizelése terén szerzett gyakorlat
  • Kiskunlacháza környéki lakóhely

Erősáramú berendezések szerelésében jártas szakember (Ceglédre)

Feladatok:

  • Hegesztőgépek műszaki bevizsgálása, hibák felderítése
  • Hibaelhárítás, beállítások elvégzése
  • Kapcsolattartás a gyártókkal, alkatrész-rendelés

Elvárások:

  • Erősáramú berendezések szerelése terén való jártasság
  • Hegesztőgépek ismerete
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Több éves szakmai tapasztalat

Előny:

  • Idegennyelv-tudás
  • Erősáramú, elektrotechnikai végzettség, ill. hegesztő szakképesítés
  • Cegléd környéki lakóhely

Kosár
0 árucikk
Adventi naptár
Ingyenes kiszállítás
Egyedi árubeszerzés
Stihl oklevél
Árukereső oklevél
free hit counters